AAI-POLSKA AIKIDO English

Shidoin/Fukushidoin/Jyoshu AAI-Polska

Szef Instruktor - Tomasz Krzyżanowski Sensei (6 dan)

SHIDOIN Shidoin
Grzegorz Pietrzyk Godan Yondan Shudokan Dojo Bytom
Patryk Chmielewski Yondan Yondan Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Rafał Łukaszewski Yondan Yondan Dojo Mrągowo
Dojo Biskupiec
Adam Michalski Yondan Yondan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Krzysztof Szoch Yondan Yondan Myodokan Dojo Suwałki
Sendokan Dojo Ełk
Kimusubi Dojo Grajewo
Kunren Dojo Olecko
Kufu Dojo Augustów
Jacek Szpakowski Yondan Yondan Hodokan Dojo Giżycko
Dojo Węgorzewo
Dojo Ryn
FUKUSHIDOIN Fukushidoin
Zbigniew Farion Yondan Yondan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Marek Nitkiewicz Yondan Yondan Zanshin Dojo Elbląg
Rafał Przybysz Yondan Yondan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Paweł Ziemlewicz Yondan Yondan Hidokan Dojo Mława
Tajana Bundara Sandan Sandan Kenshinkan Dojo Split
Ewa Chlebus Sandan Sandan Zanshin Dojo Elbląg
Sławomir Giruć Sandan Sandan Mushin Dojo Kętrzyn
Marek Hajduczenia Sandan Sandan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Andrzej Jaruszewicz Sandan Sandan Kiri Kaeshi Dojo Olsztynek
Ireneusz Jurczak Sandan Sandan Hidokan Dojo Mława
Łukasz Lubecki Sandan Sandan Agatsu Dojo Barczewo
Adam Łapiński Sandan Sandan Chobukan Dojo Białystok
Chobukan Dojo Wasilków
Krzysztof Machnik Sandan Sandan Shoshin/Fudoshin Dojo Gdańsk
Mariusz Matysiak Sandan Sandan Dojo Warszawa
Marek Moroz Sandan Sandan Dojo Ukta
Andrzej Potrykus Sandan Sandan Kaizen Dojo Gdynia
Marcin Wolski Sandan Sandan Dojo Lewin Brzeski
Adam Żywiołek Sandan Sandan Dojo Łomża
Beata Bobrowska Nidan Nidan Dojo Mrągowo
Marcin Cegielski Nidan Nidan Yudokan Dojo Szczytno
Marcin Cichorek Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Marcin Cieslik Nidan Nidan Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Rafał Hryniewicki Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Paweł Jastrząbek Nidan Nidan Shoshin Dojo Gdańsk
Adam Korulczyk Nidan Nidan Dojo Warszawa
Tomasz Kozłowski Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Jan Malinowski Nidan Nidan Kuma Dojo
Dariusz Michalczuk Nidan Nidan Dojo Białystok
Maciej Młynowski Nidan Nidan Kidokan Dojo Iława
Robert Pruszyński Nidan Nidan Hodokan Dojo Giżycko
Krzysztof Puchalski Nidan Nidan Tenjin Dojo Ostróda
Jan Rudzki Nidan Nidan Kuma Dojo
Tomasz Sikora Nidan Nidan Shudokan Dojo Bytom
Łukasz Szypulski Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Piotr Walukiewicz Nidan Nidan Masa Katsu Dojo Olsztyn
JYOSHU Jyoshu
Marcin Krejckant Nidan Nidan Dojo Warszawa
Piotr Markuszewski Nidan Nidan Shoshin Dojo Gdańsk
Andrzej Rząsiński Nidan Nidan Jyoshinkan Dojo Ostrołęka
Piotr Seredziński Nidan Nidan Shoshin Dojo Gdańsk
Krystian Stasiński Nidan Nidan Shoshin Dojo Gdańsk
Arkadiusz Baranowski Shodan Shodan Kirikaeshi Dojo Olsztynek
Miłosz Białasz Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Mariusz Brzozowski Shodan Shodan Kidokan Dojo Iława
Cezary Chojnowski Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Waldemar Cybul Shodan Shodan Dojo Mrągowo
Dariusz Dąbrowski Shodan Shodan Dojo Mrągowo
Andrzej Dziedzic Shodan Shodan Dojo Łomża
Tomasz Galicki Shodan Shodan Sendokan Dojo Ełk
Ewa Haśkiewicz Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Wiktor Hołubowski Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Jerzy Kasprzycki Shodan Shodan Kirikaeshi Dojo Olsztynek
Mariusz Kiersztan Shodan Shodan Dojo Łomża
Jarosław Kordek Shodan Shodan Yudokan Dojo Szczytno
Rafał Kotuszewski Shodan Shodan Dojo Mrągowo
Krzysztof Lindorf Shodan Shodan Hikari Dojo
Łukasz Marczukiewicz Shodan Shodan Dojo Białystok
Robert Marzewski Shodan Shodan Sendokan Dojo Ełk
Marcin Neyman Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Szymon Nowak Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Piotr Pipke Shodan Shodan Dojo Ostrołęka
Dariusz Romanowski Shodan Shodan Sendokan Dojo Ełk
Mateusz Rutkowski Shodan Shodan Chobukan Dojo Białystok
Krzysztof Sieniawski Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Agnieszka Skorobecka Shodan Shodan Zanshin Dojo Elbląg
Maciej Słyż Shodan Shodan Sendokan Dojo Ełk
Krzysztof Stańczykowski Shodan Shodan Dojo Pisz
Piotr Stawicki Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Paweł Szadkowski Shodan Shodan Shudokan Dojo Bytom
Maciej Węsławowicz Shodan Shodan Hodokan Dojo Giżycko
Dariusz Wolski Shodan Shodan Myodokan Dojo Suwałki
Adrian Zakrzewski Shodan Shodan Shoshin Dojo Gdańsk
Piotr Zakrzewski Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Tomasz Żbikowski Shodan Shodan Masa Katsu Dojo Olsztyn
Jarosław Żywica Shodan Shodan Hikari Dojo
Jakub Czartowski 1 kyu 1 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Arkadiusz Dawidczyk 1 kyu 1 kyu Masa Katsu Dojo Olsztyn
Artur Dwórznik 1 kyu 1 kyu Masa Katsu Dojo Olsztyn
Paweł Grzegrzółka 1 kyu 1 kyu Kirikaeshi Dojo Olsztynek
Dariusz Guliński 1 kyu 1 kyu Dojo Mrągowo
Mateusz Harazim 1 kyu 1 kyu Tenjin Dojo Ostróda
Marek Jóżwicki 1 kyu 1 kyu Yudokan Dojo Szczytno
Robert Kalkowski 1 kyu 1 kyu Dojo Świętochłowice
Błażej Kantak 1 kyu 1 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Marcin Krzyśków 1 kyu 1 kyu Mushin Dojo Kętrzyn
Dawid Lewczuk 1 kyu 1 kyu Masa Katsu Dojo Olsztyn
Rafał Maszlej 1 kyu 1 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Dominik Michalski 1 kyu 1 kyu Zanshin Dojo Elbląg
Andrzej Nałysnyk 1 kyu 1 kyu Mushin Dojo Kętrzyn
Andrzej Prościo 1 kyu 1 kyu Dojo Mrągowo
Paweł Przywara 1 kyu 1 kyu Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Ernest Pudlis 1 kyu 1 kyu Sendokan Dojo Ełk
Izabela Sadlowska 1 kyu 1 kyu Dojo Mrągowo
Marta Sadowska-Barankiewicz 1 kyu 1 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Kamil Warso 1 kyu 1 kyu Bushi–no nasake Dojo Mysłowice
Cezary Wasilewski 1 kyu 1 kyu Dojo Łomża
Alan Wołejko 1 kyu 1 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Michał Życzkowski 1 kyu 1 kyu Kunren Dojo Olecko
Piotr Adamski 2 kyu 2 kyu Sendokan Dojo Ełk
Marek Baranowski 2 kyu 2 kyu Masa Katsu Dojo Olsztyn
Krzysztof Burski 2 kyu 2 kyu Hidokan Dojo Nidzica
Sylwia Czyżewska 2 kyu 2 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Janusz Dworakowski 2 kyu 2 kyu Kaizen Dojo Gdynia
Alicja Eliasz 2 kyu 2 kyu Sendokan Dojo Ełk
Eryk Friske 2 kyu 2 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Piotr Hirsz 2 kyu 2 kyu Kaizen Dojo Gdynia
Paweł Jażdżewski 2 kyu 2 kyu Kaizen Dojo Gdynia
Arkadiusz Kozielski 2 kyu 2 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Hubert Kubrak 2 kyu 2 kyu Dojo Łomża
Bartosz Kuźmiński 2 kyu 2 kyu Yudokan Dojo Szczytno
Andrzej Lewicki 2 kyu 2 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Elżbieta Mędrzycka 2 kyu 2 kyu Kidokan Dojo Iława
Jolanta Olejniczak 2 kyu 2 kyu Hodokan Dojo Giżycko
Krystian Rychlak 2 kyu 2 kyu Shoshin Dojo Gdańsk
Wojciech Marciniak 2 kyu 2 kyu Mushin Dojo Kętrzyn
Kinga Nejfeld 2 kyu 2 kyu Myodokan Dojo Suwałki
Katarzyna Neumann 2 kyu 2 kyu Zanshin Dojo Elbląg
Marcin Nogaj 2 kyu 2 kyu Kaizen Dojo Gdynia
Ewa Ossowska 2 kyu 2 kyu Dojo Warszawa
Izabela Pipke 2 kyu 2 kyu Dojo Ostrołęka
Paweł Rosztajn 2 kyu 2 kyu Kaizen Dojo Gdynia
Błażej Stankiewicz 2 kyu 2 kyu Masa Katsu Dojo Olsztyn
Andrzej Żurawski 2 kyu 2 kyu Dojo Łomża

Lista Shidoin/Fukushidoin/Jyoshu jest aktualizowana corocznie po każdym Seminarium Instruktorskim, w przypadku nieobecności na dwóch kolejnych Seminariach Instruktorskich certyfikat kategorii instruktorskiej traci ważność (następuje automatyczne usunięcie z listy na stronie AAI-Polska).


aikikai
Copyright © - 2008 by AAI-Polska, designed by DesCore.